خانه سالمندان در الهیه

بهترین خانه سالمندان در الهیه، خانه سالمندان نورسته است. الهیه یکی از محله‌های شمال شهر تهران و منطقه شمیران است. خانه سالمندان نورسته در الهیه تهران.الهیه از شمال تا تجریش، از غرب تا خیابان ولیعصر و اتوبان مدرس، از جنوب تا پل صدر و از شرق تا خیابان شریعتی وسعت پیدا می‌کند.الهیه در منطقه ۱ شهرداری تهران و شهرستان شمیرانات واقع شده‌است.

بهترین آسایشگاه سالمندان در الهیه

آسایشگاه سالمندان نورسته در الهیه شادترین محیط را بابرگزاری جشنهای داخلی با گروه موزیک و شرکت تمام اعضاء خانواده های سالمندان عزیز فراهم آورده است.آسایشگاه سالمندان الهیه را حضور تمام وقت پزشک ، فیزیوتراپ،کاردرمان ، روانشناس بهره میبرد. بهترین اسایشگاه سالمندان در الهیه نورسته می باشد.

.

توانید جهت اطلاعات بیشتر با شماره های ما تماس حاصل فرمایید.
۲۲۷۳۴۹۱۹-۲۲۷۳۴۹۲۳-۲۲۷۳۴۹۲۲- همراه : 09123110680
نیاوران – خیابان مقدسی(مژده) خیابان محمود احمدی زمانی-بن بست نوید-پلاک ۳

آسایشگاه سالمندان در الهیه

خانه سالمندان در الهیه

مرکز توانبخشی و نگهداری از سالمندان نورسته با افتخار در سال 1380
موفق به کسب موافقت اصولی از سازمان محترم بهزیستی شد
و در فرودین ماه 1381 پروانه دائمی خود را دریافت نمود .
سال ۸۰ موفق به کسب موافقت اصولی از سازمان محترم بهزیستی شده و در فروردین سال ۸۱ پروانه فعالیت خود را با ظرفیت ۳۵ نفر دریافت و در منطقه دروس شروع به کار نمودیم و از سال ۹۲ به خیابان نیاوران نقل مکان نمودیم پذیرش مددجویان ما از طریق تبلیغات مردمی و رسانه و اینترنت می باشد این مرکز هیچگونه کمک مالی از طریق سازمانها یا ارگانها دریافت نمی کند و به صورت خصوصی اداره می شود مدیریت و صاحب امتیاز اینجانب نرگس کردی هستم که از بدو تاسیس در خدمت سالمندان بوده و در کنار آنان بودن و خدمت به آنان افتخاری است برای من و همکارانم ، در حال حاضر با ظرفیت ۶۵ نفر مشغول به کار هستیم و معتقدیم کیفیت بایستی برتر از کمیت باشد.
پشتیبانی آنلاین